Imparte.ro Imparte.ro
Email:
Parola:

« Ultima Pagina  |  vizualizare rezultate 11-15 din 16  |  Urmatoarea Pagina »
[Utilizator Sters]
Postat 20:40 pe 12-Jul-2012
Cu siguranta vei fi contactat ,curand ,felicitari pentru fapta care o pui in practica.Multa sanatate . Albertina.
Postat 22:52 pe 12-Jul-2012
Cum imi pun o foto de profil ? Daca nu e prea mult de explicat :) Merci Albertina !

Postat 12:31 pe 16-Jul-2012
Buna ziua snipe,

Poza de profil se incarca din submeniul de sus, fiind logat in comunitate: Noutati | Profil | Aplicatiile mele | Mesaje | Prieteni | Setari.

Acceseaza sectiunea "Profil" -> Schimba Imagine Profil -> Incarca poza.

Poza nu trebuie sa fie mai mare de 4 MB.

Echipa Imparte.ro
Postat 08:26 pe 13-Feb-2015
Buna dimineata, va multumesc ca cineva se gindeste la acest lucru, la Dumnezeu, trebuie sa-i multumim ,in fiecare clipa, in fiecare moment, pt orice lucru ,care il primim, sa-i multumim ,ca suntem in viata, ca putem respira ca putem vorbi cautatil pe d umnezeu cu toata inima , si toate lucrurile ni se vor da pe deasupra, dar trebuie sa ne rugam sio pentru incercari ,si pentru bucurii, pt orice lucru,Doamne ajuta
Postat 13:46 pe 13-Jul-2016
am o problema, am de donat articole pentru nou nascuti mai multor mamici, am gasit doar 2 si mai am 6 pachetele si pentru fetite si pentru baieti daa aveti informati despre cineva care are nevoie va rog sa ma contactati
  « Ultima Pagina  |  vizualizare rezultate 11-15 din 16  |  Urmatoarea Pagina »

Continutul website-ului Imparte.ro poate fi preluat, prelucrat si redistribuit, pe alte cai decat cele puse la dispozitie in mod public, numai cu acordul Administratorului site-ului. Pentru solicitari in acest sens va rugam sa ne contactati pe adresa de e-mail admin@imparte.ro.

Soleil Roi Charity Gazduire.ro - Gazduire web, inregistrare domenii, VPS